• Pirmas
  • Trečias
  • betkoks
  • vee
 
← Atgal

Lofto Draugo kortelė

Įsigyk LOFTO narystės kortelę ir mėgaukis privilegijomis, kurias suteikia LOFTO Draugo vardas.
 
 
KAS TAI?
 
Tai yra LOFTO narystės vardinė kortelė, su kuria suteikiama 10% nuolaida LOFTO bare, didžiausios galimos nuolaidos bilietams ir privilegijos į kai kuriuos renginius patekti nemokamai. Su draugais LOFTAS dalinasi specialiais pasiūlymais ar net dovanomis.
 
Užsiregistravus kortelė galios nuo įsigyjimo iki 2016 12 31. Jei į LOFTĄ ateini daugiau nei kartą per metus - atsipirks greitai. LOFTO narystę galima prasitęsti pasibaigus jos galiojimui.
 
#SVARBU! LOFTO Draugams įsigijus naują kortelę “Bilietų Pasaulyje” ir gavus bilietą BŪTINA užpildyti šią registracijos formą, kurioje reikia nurodyti įsigyto bilieto ID. Gavus duomenis kortelė bus išsiųsta registruotu paštu šioje registracijoje nurodytu adresu. Registruotosios siuntos įteikiamos gavėjui asmeniškai.
 
NAUJŲ KORTELIŲ REGISTRACIJOS FORMA: http://goo.gl/forms/cILucljiK3
 
*Jeigu jau fiziškai turite kortelę, registracijos pildyti nereikia. Turimą LOFTO Draugo kortelę galite tiesiog prasitęsti Bilietų Pasaulyje.
 
 
KORTELĖS GALIOJIMO PRATĘSIMAS
 
Kortelės įsigytos 2015 metais galioja iki 2015 12 31. Norėdami pratęsti narystę tai galite padaryti įvedus kortelės numerį į nuolaidos laukelį ir pasirinkdami “Kortelės pratęsimas” nuorodą bilietų pasirinkime. Kortelė bus aktyvuota per vieną darbo dieną.
 
 
Trumpa instukcija: 
 
1. Norėdami pratęsti turimos kortelės galiojimą eikite į bilietų pasaulį šia nuoroda:
 
2. Paspaudę "PIRKTI BILIETĄ" nukeliausite į Bilietų pasirinkimą. Ten rasite lauką, kuriame prašo "Įveskite nuolaidos kodą/slaptažodį".
 
 
 
Šioje vietoje reikia įvesti turimos kortelės keturženklį numerį (pvz.: 0001).
 
 
3. Įvedus turimos kortelės numerį svetainė išgeneruos bilieto kategoriją "Kortelės pratęsimas"
 
 
 
 
4. Pasirinkę kortelės pratęsimą atlikite apmokėjimą ir Jūsų kortelė bus atkyvuota per 1 darbo dieną.
 
 
 
Iškilus klausimams dėl kortelės teikiamų privilegijų ar techinių klausimų kreipkitės adresu indre@menufabrikas.lt.
 
 
 
 
 
LOFTO DRAUGO KORTELĖ TAU SUTEIKIA:
 
♕ 10% nuolaidą LOFTO bare
 
♕ Galimybę visą vasarą į daugelį "LRT Opus" terasos renginių patekti vos už 1 EUR.
 
♕ Didžiausią nuolaidą į LOFTO sezono renginius.
 
♕ Privilegiją praleisti eilę prie įėjimo į LOFTO renginius
 
 
D.U.K.
 
Ar turiu LOFTO Draugo kortelę registruoti savo vardu?
Taip. Užregistravus kortelę savo vardu ir ją pametus, mes ją galėsime grąžinti Tau tik jeigu registruosi ją savo vardu. Esant būtinybei apsauga gali LOFTE paprašyti parodyti asmens dokumentą, kuris sutaptų su kortelės savininko vardu.
 
Kaip sumokėti už LOFTO Draugo kortelę?
Kortelė kainuoja 10 EUR, ją įsigyti galima Bilietų Pasaulyje internetu arba bilietų kasose. 
 
Kaip galiu gauti nuolaidas į renginius?
Bilietų pasaulyje renginio aprašymuose bus paskelbta, kuriems renginiams su LOFTO Draugo kortele bus galima įsigyti bilietą su nuolaida. Nusipirkus bilietą su nuolaida internetu, prie įėjimo bus prašoma parodyti LOFTO kortelę. Vienam LOFTO kortelės turėtojui galioja nuolaida vienam bilietui.
 
Kiek laiko galios LOFTO Draugo kortelė?
Narystė galios iki gruodžio 31d., po Naujų metų bus galimybė kortelės galiojimą pratęsti. Pasibaigus kortelės galiojimui, apie tai pranešime registracijos metu nurodytais kontaktais.
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.