• Pirmas
  • Trečias
  • betkoks
  • vee
 
← Atgal

Atlikėjai

 
2015
 
FINK (UK), ZEBRA KATZ (USA), Dj Shadow & Cut Chemist (USA), ONYX (USA), Delilah (UK), Lola Marsh (ISR), Gin Ga (AT), DNKL (SE), Ten Walls (LT), Ewert and the Two Dragons (EE), NoUsInThis (UA), C.A.R.T (DK), Yan Cook (UA), Paper Diamond (USA), Long Arm (RU), Henning Baer (DE), Dino Sabatini (IT), PSYK (ES), Occult (UK), Sansara (RU), DePhazz (DE), Ryba (RU/DE), Counterstrike (South Africa), XXANAXX (PL), Lee Holman (IE), Rebeka (PL), Yegor Zabelov Trio (BY), M.O.P (USA), Slow Magic (USA), Moodymann (USA), All We Are (UK), Vök (ISL), Glass Animals (UK), Onogana (IL), Bonafide3000 (IL),  Krafty Kuts (UK), Fort Frances (USA), Le1f (USA), Young Fathers (UK), Lapalux (UK), Felix Krocher (DE), RHYE (USA), Nightmares on Wax, Lords of the Underground (USA), Squarepusher (UK), Ryan Keen (UK), VAULTS (UK), Heymoonshaker (UK)
 
Peter J. Birch (PL), Snorbes, The Petebox (UK), Steve Grand (USA), Joycut (IT)Organek (PL), Kęstutis Vaiginis & Philippe Lemm band, PanaceaD.a.v.e. the Drummer (UK), Axel Karakasis (GRE), Vegim (KS), Chicago Loop (UK), Christian Bonori (IT), Electrorites (IT), Mark Greene (IRL), Nick Larkin (RU), Ds (UK), Thomston (NZ), Comausaure (FR), Cosovel (PL), Black Daniels feat. Alvarado & DJ Breakfast (DK), Lass (PL), MIN t (PL), Francois le DJ (FR), MaLituanie, Pola Rise (PL), Tape Flakes (UE), Ed Arm Trio, Fismoll (PL)
 
 
Lithuanians: Alina Orlova, Keymono, Leon Somov & Jazzu, Garbanotas Bosistas, Beissoul&Einius, Lilas & Innomine, Rimas Šapauskas, Dee&Kamy, Fast Edie, Disomafia, Miglaukas, MC Mesijus, eBaltasis Kiras, Kamanių šilelis, Saulės Broliai, Anna Hanna, DJ Swix, SKE, Grasshooper, Depp Inc.,  Endie, Kameu, ST, Fantas, Shn, Black Fire, Hallucin, Thing, Android, Moon Disco, Calli, Eric Paquet, No Tomorrow, Deep Shoq, Astralas, Cr-Edit, Pushaz, Colours of Bubbles, Biplan, Pagalve, Inner, Ministry of Echology, Jurgis Didžiulis, jama&W, Sheep got Waxed, Migloko, Golden Parazyth, Liūdni Slibinai, Neteisėtai Padaryti, Siela, Thing, Justicious, SillyCut, Black Water, Girių Dvasios, Fume, The Nutcracker, Priamm, Linas Bertling, Jah Tech, Johnny Makarony, Tavo Tėvas, Tie Geresni, SKAMP, Ba., Munpauzn, Paulius Kilbauskas, Saulius Petreikis Orchestra, BIX, G&G Sindikatas, Mood Sellers, etc.
 
 
 
2014
 
MODERAT (DE), ONYX (USA)Serial Killers (USA), Xzibit (USA), Cypress Hill's B-Real (USA), When Saints Go Machine (DK), Chrysta Bell (USA), Balthazar (BE), Foreign Beggars (UK), Finnebassen (NO), Pete Oak (DK), The Petebox (UK), Cypress Junkies (USA), Damian Lazarus (UK), DARKSIDE (Nicolas Jaar & Dave Harrington),  RSD (UK), Crystal Fighters (UK), Skillet (JAV), Blue Foundation (DK), SOHN (UK)
 
Teen Daze (CA), Yung Lean (SE), Sad Boys (SE), Giraffage (USA), Linsay Lowend (USA), AraabMuzik (USA), Latyrx (USA), Merlot (FR), Goth Trad (JP),  SunSay (UA),  Tout Va Bien (BE), Acollective (IS), Sansara (RU), BRNS (BE), The Sound Poets (LV), Merlot (FR), Tout Va Bien (FR), Bonafide3000 (IS), MC Black Daniels (DK), The Flamenco Thief (UK), Jahcoozi (DE), Lyapis Trubetskoy (BY), Hundreds (DE), The Flamenco Thief (UK),  Ukus in Fabula (IT), The Windrose (ARM), Firejose (EST), Pomrad (BE), Great Mountain Fire (BE), Kaiju (UK), Leon Switch (UK), Demon (UK), Malalata (CZ), Young Stadium Club (PL), Rebeka (PL), PeR (LV), Wurffel (EST),  Asto'n'out (LV), (((O))) (BY), Non-Human Persons (PL/GER), Super Besse (BY) Carnival Youth (LV), Astra the 22's (LV/JAV), Niklavz (LV), Tape Flakes (UKR), Edit Select (UK), Alex Metric (UK), Art Departament (CAN), Milton Bradley (DE), Brandt Brauer Frick (DE), Efterklang (DK), Slow Magic (JAV), Blue Hawaii (CAN), Ambasadeurs (UK), Odesza (JAV), Miss Sunshine (HR), Distance (UK), Sleeper (UK), Content (UK), Korrupt (NL) and many more

Jurgis Didžiulis (LT), Makchu Pikchu (LT), MC Mesijus (LT), Baltasis Kiras (LT), Jama&W (LT), Tie Geresni (LT), Posthumans (LT), Depper Upper (LT), Siela (LT), Fusedmarc (LT), Beissoul&Einius (LT), Žalvarinis (LT), Saulės Broliai (LT), Umiko (LT), Lilas ir Inommine (LT), MC Mesijus (LT), Loranas (LT), Tie Geresni (LT), Deeper Upper (LT), Siela (LT), DJ Mamania (LT), NO DJs (LT), Roads&Pakas (LT), Neteisėtai Padaryti (LT), Markas Palubenka (LT), Garbanotas Bosistas (LT), Dee&Kamy (LT), Alina Orlova (LT), Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu (LT), Z on A (LT), Markas Palubenka (LT), Manfredas (LT), The Sneekers (LT), Mood Sellers (LT), Justicious (LT), Baltic Balkan (LT), Colours of Bubbles (LT), Leon Somov & Jazzu (LT), Skamp (LT), Ministry of Echology (LT), Freaks on Floor (LT), Electronic I (LT), Roe Deers (LT), Doctah Jahngle (LT), 96Wrld (LT), Daugvinas (LT), Cultor (LT), Nervas (LT), Omerta (LT), Mad Money (LT), Without Letters (LT), Monika Liu (LT) and many more
 
 
2013
 
EDITORS (UK), Kelis (USA), Ellie Goulding (UK), Toro Y Moi (USA), Modestep (UK), mum (IS), Miss Kittin (FR), Cassius (FR), Tale of Us (IT), XXYYXX (USA), Giraffage (USA), Slow Magic (USA), Blackbird Blackbird (USA), Beat Culture (USA), Supersci (SE), Chinawoman (CA)
 
The Petebox (UK), FM Belfast (IS), Justin Robertson aka The Deadstock 33s (UK), Finnebassen (NO), The Petebox (UK), Kryptic Minds (UK), Basta (RU), Redinho (UK), Casiokids (NO),  Rangleklods (DK), Big Beat Bronson (UK), Elvi/Dunian (LV), The Samuel Jackson Five (NO), Bizzy B (UK), Heist (UK), C.A.R.T (DK), Primetime Massive (DK), Lento (IT)
 
Sons of Noel and Adrian (UK), Mattew Koma (USA), Silverarken (SE), Zebra Island (EST), Bob James – Bass in Ya Face (NL), Red Cats (BY), PsychoFreud (NO), Young Rival (CA), A plus D (USA), Krambambulya (BY), Neuro Dubel (BY), Jaune Toujours (BE), Ewert and The Two Dragons (LT), Raggamuffin Whiteman (BE), Zero Method (HU), Frisk & Mr. Williams (UK)
 
Antis (LT), G&G Sindikatas (LT), Skamp (LT), Skylė (LT), Golden Parazyth (LT), Jurgis Didžiulis – A=A (LT), Freaks On Floor (LT), Markas Palubenka (LT), Jurga Šeduikytė (LT), Leon Somov (LT), Petras Geniušas (LT), Manfredas (LT), Fingalick (LT), Eilinis Elitas (LT), Liūdni Slibinai (LT), Umiko (LT), Martin Virgin (LT), Proper Heat (LT), Baltic Balkan (LT), Yoko Mono (LT), The Sneekers (LT), Gjan (LT), Dee & Kamy (LT), Disco Mafia (LT), Kick Punch Gang (LT), Gerai Gerai (LT), Biplan (LT), Messiah (LT), Shidlas (LT), Despotin Fam (LT), Tie Geresni (LT), Lilas & Innomine (LT), Siela (LT), Mark Splinter (LT), Vidas Bareikis (LT), Karma (LT), Cherry On Top (LT), Bekešo Vilkai (LT), Erkė Maiše (LT), Čiubas (LT), Pakas (LT), Nayas (LT), E-roott (LT), Swix (LT), St. Stereo (LT), Red1 (LT), Doctah Jahngle (LT), Taffari (LT), Gonzaless (LT), NO DJs (LT), Justin Xara (LT), Julija Fedotova (BY), Salty Sugar (LT), Vaiper (LT),
 
 
 
2012
 
Nicolas Jaar (USA), Parov Stelar Band (AT), Jamie Woon (UK), Jimi Tenor (FI), DUB Fx (UK), Vitalic (FR), Hercules & Love Affair (USA), Looptroop Rockers (SE), Beardyman (UK), GUF (RU), DJ Premier / Gang Starr (USA), Stereo MCs (UK), Grandmaster Flash (USA), Gabin (IT), The Japanese Popstars (UK)
 
Low Roar (IS), Demolition Man (UK), Mr. Woodnote & Lil Rhys feat. Eva Lazarus (UK), MC Xander (UK), Afrika Baby Bam / Jungle Brothers (USA), SunSay (UA), Supersci (SE), London Guns (UK), Gary Powell & Adam Ficek (UK), Kormac’s Big Band (IE), Noize MC (RU), Feadz (FR), God Is An Astronaut (IE), Mono (Japan), Utter (P), House Of Trees (SE), MC Bumpy Knuckles (USA), Steppa Style (RU),
 
DJ Cam (FR), Blockhead (USA), Dirty Goods (UK), Fernquest (UK), Krinjah (CA), Me & My Monkey (GE), Instrumenti (LV), Discopolis (UK), João Cabral (MZ), Deodato Siquir (MZ), Red Catz (BY), Kundama (UK), Lace On Lipstick (UK), La La & The Boo Ya (UK), Jacky Murda (USA), Aries (UK), Snareophobe (UK), RSD (UK), Tuffist (USA), C.A.R.T (DK), Primetime Massive (DK), SairaM (LV), RNO (LV), Ragava (LV), Circular (GER), Fiernlys (GER), Herbst 9 (GER), Land:Fire (GER), Survival Unit (SE), In Slaughter Natives (SE), Krambambulya (BY), Congo Natty (UK), Tenor Fly (UK), Inigo Kennedy (UK), Ray Kaijoka (GER), Les Hurlements D’Leo (FR), Jack Sparrow (UK), Ruckspin (UK), Serial Killaz (UK), Ragamuffin Whiteman (BE), Kambo Don (BE), Jamie Irie (UK),
 
Alina Orlova (LT), G&G Sindikatas (LT), NI&Co orchestra (LT), Skamp (LT), The Ball & Chain (LT), Lemon Joy (LT), Markas Palubenka (LT), Fusedmarc (LT), Rasa Basa (LT), Without Letters (LT),  Despotin Fam (LT), The Sneekers (LT), Few Nolder (LT), Manfredas (LT), Partyzanai (LT), Multiks (LT), Rimas Šapauskas (LT), Saulės Kliošas (LT), Artrace (LT), Eilinis Elitas (LT), Proper Heat (LT), Kick Punch Gang (LT), Daugvinas (LT), NO DJs (LT), Timohi (LT), Tomas Dobrovolskis (LT), Stepan Bitus (LT), DJ Eddy (LT), St. Stereo (LT), Gerai Gerai & Miss Sheep (LT), Vidis (LT), ORO ! ORO ! (LT), Empti (LT), Dee & Kamy (LT), Mark Fiction (LT), Freaks On Floor (LT), Mark Splinter (LT), Noythe (LT), Tie Geresni (LT), Style Mistake (LT), Cr-Edit (LT), Babilan (LT), Fantas (LT), Jahstina (LT), GU (LT), Taikūs Garsai (LT), Ju Ragganaut (LT), Colours Of Bubbles (LT), Deeper Upper (LT), Garbanotas Bosistas (LT), The Deflux (LT), The Independent (LT), Alive Way (LT), Daimon (LT), Pagalve (LT), Hallucin (LT), Gon (LT), The Perfect Pill (LT), My Favoutite Gun (LT), The Hallways (LT), Volumtears (LT), Nightjar (LT), Intakz (LT), ReedNoBrass (LT), Biplan (LT), Jama & W (LT), Squadex (LT), Spitzin (LT)
 
 
2011
 
Jazzanova feat. Paul Randolph (GER), Stanton Warriors (UK), Caribou (LT), Parov Stelar Band (AT), Dub Fx & Flower Fairy (UK), Jungle Brothers (USA), Ebony Bones (UK), Tesla Boy (RU), Sugarhill Gang (USA), N.O.H.A (GER), Saul Williams (USA)
 
Mr. Woodnote (UK), Planningtorock (GER), DubMafia (UK), Novak 3D Disco (UK), Jeff Metal (UK), NoMeansNo (CA), Top Cat (UK), Jacky Murda (UK), J-Bostron (UK), The Coolness (UK), Gurzuf (BY),  The Mimicry (EST), Antonio Rivas (CO), Baba Sissoko (ML), Dope D.O.D. (NL)
 
General Levy (UK), Boj Lucki (SE), Lucy Swan (NO), Olle Abstract (NO), Antarctica & The Queen’s Head (AUS), ZumbaLand (GR), DJ Schmolli (AT), Lyapis Trubeckoy (BY), Optimo (UK), Demolition Man (UK), PsychoFreud (NO)
 
G&G Sindikatas (LT), Happyendless (LT), Leon Somov (LT), Jazzu (LT), Freaks On Floor (LT), The Ball & Chain (LT), Skamp (LT), Alina Orlova (LT), Brassbastardz (LT), Gerai Gerai & Miss Sheep (LT), Golden Parazyth (LT), BIX (LT), Dee & Kamy (LT), Proper Heat (LT), Fusedmarc (LT), Artrace (LT), Umiko (LT), Jama & W (LT), mmpsuf (LT), Napo (LT), Sheep Got Waxed (LT), Nightjar (LT), Candee Train (LT), Vaiper (LT), Intakz (LT), Mark Splinter (LT), M-Theory (LT), Spitzin (LT), Tomas Boo (LT), ReedNoBrass (LT), Harvey Cleaf (LT), Justas Fresh (LT), Deep Inc. (LT), Messiah (LT), Vilkduja (LT), NO DJs (LT), Rasa Basa (LT), Metal On Metal (LT), Partyzanai (LT), Andrew Moodbase (LT), The Sneekers (LT), Lemon Joy (LT), Šiaurės Kryptis (LT), Siela (LT), Requiem (LT), Without Letters (LT), Markas Palubenka (LT), Chairs and Tables (LT), Flamingo (LT), Donatas Montvydas (LT), Mario Basanov (LT), Kick Punch Gang (LT), Empti (LT), Amenų Broliai (LT), Intakz (LT), Doctah Jahngle (LT), Babilan (LT),
 
 
 
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.